Hakkımızda

Hakkımızda - EMC

Kuruluşumuz hiçbir şekilde iç denetim ve danışmanlık faaliyetlerinin içerisinde yer almaz. 

Bütün istekli potansiyel tedarikçilerin  tarafından sağlanan hizmetlere ulaşma hakkı vardır. Bütün isteklilerin bu hizmetlere ulaşması ile ilgili finansal veya başka bir ekstra şart ileri sürülemez.

Her hangi bir tedarikçi dışında başka bir standarda göre belgelendirmiş ise bu standart herkes tarafından ulaşılabilir hale getirilir. Bu amaçla WEB sitesinde ve internet ortamından faydalanılır.

Bir uygunluk değerlendirme kuruluşu olarak, yapılan faaliyetler itibari ile Akreditasyon Kurumu gibi algılanabilecek hiç bir faaliyetin içerisinde yer almamaktadır. 

Alanımızdaki  tüm yasal şartlara uymaktayızdır. Tek ortaklı bir kuruluş olarak kurulmuş paya sahiptir. Ortakların başka herhangi bir ticari  faaliyetleri yada başka kuruluşlarla ortaklıkları olmamaktadır . Amacımız sektörde öncü olarak hızlı, güvenilir, tarafsız, firmalara katma değer sağlayan üçüncü taraf belgelendirme ve eğitim hizmetleri sunmaktır. Bunun için konularında uzman yönetici ve çalışanlara sahiptir. Tüm faaliyetlerini kendi sermayesinde yürütmektedir

Hali hazırda faaliyet göstermekte olup, hedefleri arasında Ürün ve Personel Belgelendirme hizmetlerini de vermek bulunmaktadır.

standardı referans alınarak bu kapsamda konularında uzman denetim ekibi kadrosuyla denetim ve belgelendirme hizmetlerini yerine getirmektedir. Ayrıca yönetim sistemleri. İç denetimler, vb konularda eğitim hizmetlerini, uzman eğitmenlerle sunmaktadır., Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken öncelikle kendi kaynaklarından yararlanır. Bunun dışında taşeron sözleşmesi imzaladığı denetçiler kanalı ile de denetimlerini gerçekleştirebilir. Başka her hangi bir işini taşeron veya bir başka kuruluşa devretmemiştir. Belgenin verilmesi, askıya alınması veya iptali ile ilgili kararlar kuruluşumuzun kendi içerisinde oluşturulmaktadır.